„Apmaudu, kai įmonėje buvo patvirtinta antikorupcijos politika, bendrai sutarta, kad elgiamės ir elgsimės taip, kad mūsų elgesys atitiktų visuomenėje priimtinus aukščiausius patikimumo, sąžiningumo ir skaidrumo standartus, vis dar įmonėje pastebimos neetiško elgesio apraiškos. Mūsų Saugos ir prevencijos skyrius gavo signalą, kad Alytaus padalinyje galimai vykdomi didelio masto neteisėti veiksmai. Siekdami išsiaiškinti galimas korupcines schemas ir visus jų dalyvius, kreipėmės į pareigūnus. Esame jiems dėkingi už pagalbą ir operatyvią reakciją“, – pranešime cituojamas VĮ „Kelių priežiūros“ vadovas Darius Aleknavičius.
„Vis dar yra manančių, kad galima savintis įmonės turtą ir naudoti savo asmeninei gerovei kurti“, – priduriama „Kelių priežiūros“ trečiadienį išplatintame pranešime.
D.Aleknavičius tikina apgailestaujantis, kad „nebuvo pasimokyta iš rezonansinių įvykių praeitais metais, į viešą erdvę iškeltų piktnaudžiavimo atvejų“, pabrėžia, kad bendrovė siekia „nulinės tolerancijos korupcijai“, įmonėje veikia pasitikėjimo linija.
Anot „Kelių priežiūros“, pareigūnai vertins surinktus duomenis, o bendrovė daugiau detalių atskleis po tyrimo.
VĮ „Kelių priežiūra“ prižiūri ir valdo daugiau kaip 21000 km valstybinės reikšmės kelių.
