2025-07-11 19:02

„Šonkaulių pakuotės buvo supuvusios ir nenusakomo kvapo“: pirkėjai nepatiko prekybos tinklo reakcija

Vilnietė Ieva vienoje iš „Rimi“ parduotuvių įsigijo kiaulienos šonkaulių, o vėliau pastebėjo, kad šių produktų pakuotės supuvusios, smirdėjo. Apie nemalonią situaciją moteris informavo prekybos tinklo atstovus, tačiau teigia sulaukusi ne tokios reakcijos, kokios tikėjosi. Tuo metu prekybos tinklo atstovai apgailestauja ir tvirtina veikia taip, kaip numato įstatymai.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Vilnietė Ieva vienoje iš „Rimi“ parduotuvių įsigijo kiaulienos šonkaulių
Vilnietė Ieva vienoje iš „Rimi“ parduotuvių įsigijo kiaulienos šonkaulių / 15min montažas

„Birželio 22 dieną pirkome vakumuotus kiaulienos šonkauliukus „Hiper Rimi“ Žirmūnuose , Vilniuje. Nusivežę į draugų susitikimo vietą, išpakavome, ir jau buvome pasiruošę marinatą iš prieskonių, alyvuogių aliejaus, česnako.. Deja, viskas iškeliavo į šiukšlyną! Šonkaulių abi pakuotės buvo supuvusios ir nenusakomo kvapo. Kadangi vakarėlio maistas buvo suplanuotas – likome be vakarienės. Labiausiai buvo gaila sugadintų produktų marinatui, kurie išties buvo kokybiški“, – nusivylimo neslėpė Ieva.

Vilnietės Ievos nuotr./Kiaulienos šonkauliai
Vilnietės Ievos nuotr./Kiaulienos šonkauliai

Pasak moters, susisiekus su „Rimi Baltic“ atstovais, šie esą sutiko grąžinti pinigus ir pasiūlė kompensaciją – 10 proc. nuolaidą krepšeliui. Vis dėlto Ievai toks prekybos tinklo žingsnis nepatiko.

„Atsakėme, kad ir taip nuolat krenta nuolaidos į „Rimi“ kortelės kuponus, tad esme labai nusivylę tokia „kompensacija“. Gaila, kad „Rimi“ darbuotojai įvertino šią problemą savo naudai, suteikdami nuolaidą krepšeliui t.y vėlesniems pirkimams“, – kalbėjo pirkėja.

„Rimi Baltic“ atstovė teigė, kad elgėsi pagal įstatymo raidę ir apgailestavo, kad klientės patirtis neatitiko jos lūkesčių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą