2022-01-31 10:15

Baltarusija išplėtė šalių, kurioms taiko maisto produktų embargą, sąrašą

Baltarusijos vyriausybė išplėtė šalių, kurioms taiko maisto produktų embargą, įvestą reaguojant į Vakarų šalių sankcijas, sąrašą, į jį įtraukdama Lichtenšteiną ir Serbiją.
Baltarusijos vėliava
Baltarusijos vėliava / „Zuma Press“/„Scanpix“ nuotr.

Anksčiau į šį sąrašą jau įtrauktos Europos Sąjungos valstybės narės, JAV, Kanada, Albanija, Jungtinė Karalystė, Islandija, Norvegija, Šiaurės Makedonija, Juodkalnija ir Šveicarija.

Nuo 2022 metų sausio 1 dienos Baltarusija įvedė draudimą įvežti maisto produktus iš šalių, kurios, Baltarusijos institucijų nuomone, vykdo nedraugišką politiką šalies atžvilgiu.

Sąraše yra beveik 20 prekių, tarp kurių – galvijų mėsa, kiauliena, pienas ir pieno produktai (išskyrus specializuotą pieną be laktozės), vaisiai ir riešutai, dešros, konditerijos gaminiai, daržovės.

Dėl maisto produktų embargo Baltarusija taip pat sugriežtino muitinės kontrolę.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą