2026-04-15 08:30

Donaldui Trumpui skatinant viltis dėl taikos, akcijų rinka atsigauna, nafta pigtelėjo

Trečiadienį akcijų kainos pakilo, o naftos kainos vėl nukrito po to, kai JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad antrasis JAV ir Irano derybų raundas galėtų įvykti „per artimiausias dvi dienas“, ir tai suteikė vilčių dėl susitarimo, kuris leistų vėl atidaryti Hormuzo sąsiaurį ir atnaujinti naftos tiekimą.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
 / AP
/ AP

Investuotojus taip pat nudžiugino žinia, kad Izraelis ir Libanas susitarė pradėti tiesiogines derybas, o tai sustiprino optimizmą dėl konflikto, kuris buvo pagrindinė kliūtis trapiame paliaubų susitarime tarp Vašingtono ir Teherano, pabaigos.

Nors JAV toliau blokuoja Irano uostus, kaip buvo nuspręsta po nesėkmingų derybų Islamabade praėjusį savaitgalį, JAV prezidentas „The New York Post“ laikraščiui sakė, kad gali įvykti naujas derybų raundas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą