2008-12-30 15:00

Draudžiamųjų pajamų dydis nesikeičia

Antradienį Vyriausybės posėdyje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teikimu buvo patvirtintas kitų metų draudžiamųjų pajamų dydis.
Pinigai
Pinigai / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.
Temos: 2 Pajamos Sodra

Jis nesikeičia, lieka 1488 Lt, koks buvo nuo 2008 m. rugpjūčio 1 d. Tačiau šį dydį būtina patvirtinti ne rečiau kaip kartą per metus iš naujo tam, kad skiriant „Sodros“ pensijas ir pašalpas po sausio 1 d. būtų galima apskaičiuoti jų dydį remiantis Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymu, teigiama Vyriausybės pranešime spaudai.

Einamųjų metų draudžiamosios pajamos apskaičiuojamos pagal Valstybinio socialinio draudimo fondo tarybos patvirtintą metodiką, atsižvelgiant į atitinkamų metų ar atitinkamo metų laikotarpio Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto pajamas ir išlaidas.
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą