2026-06-23 08:05

Energetikos ministerija ieško papildomų lėšų saulės elektrinėms

Energetikos ministerija ieško papildomų 27 mln. eurų saulės energetikai, kurie būtų pridėti prie jau suplanuotų išdalinti 8 mln. eurų saulės elektrinių ir elektros kaupiklių sistemoms bei elektros kaupikliams, rašo portalas „Verslo žinios“.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Atsinaujinanti energetika Šilutės rajone
Atsinaujinanti energetika Šilutės rajone / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą