2012-03-06 10:00

Energetikos ministerija stabdo daugiabučių šilumos punktų perdavimą gyventojams

Daugiabučių gyventojai laimėjo dar vieną mažą mūšį – Energetikos ministerija, sulaukusi energingo namų savininkų pasipriešinimo, nusprendė sustabdyti sumanytą centralizuotai šildomų daugiabučių šilumos punktų perdavimą jų gyventojams.
Šilumos punktas
Šilumos punktas / „City Service“ nuotr.

Energetikos ministerijos aprašo dėl šilumos punktų perdavimo tvarkos rengimas sustabdomas – nutarta pasikliauti šilumos tiekėjų ir gyventojų gebėjimu susitarti, antradienį rašo „Lietuvos žinios“.

Energetikos ministerijos viceministras Kęstutis Žilėnas dienraščiui pripažino, jog daugiau nei pusė Lietuvos daugiabučiuose esančių šilumos punktų nuo seno iš tiesų priklausė bendrijoms. Kita vertus, anot jo, yra bendri teisingumo ir protingumo principai, kurie sako, kad pakeitus nuosavybę santykiai nepasikeičia.

Pasak jo, dar rudenį gyvenamų jų namų bendrijos veržte veržėsi su reikalavimais, kad šilumos punktai būtų perduoti jų nuosavybėn.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą