2026-04-13 09:12

ES svarsto galimybę apmokestinti energetikos įmonių viršpelnį

Europos Sąjunga (ES) penktadienį pranešė svarstanti raginimus apmokestinti energetikos įmonių viršpelnį, taip siekdama reaguoti į kainų šuolį, kurį sukėlė karas su Iranu.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
ES ekonomikos komisaras Valdis Dombrovskis / Yves Herman / REUTERS
ES ekonomikos komisaras Valdis Dombrovskis / Yves Herman / REUTERS

Ispanijos, Austrijos, Vokietijos, Italijos ir Portugalijos finansų ministrai praėjusią savaitę paskelbtame laiške paragino Briuselį imtis šios priemonės, kad būtų palengvinta vartotojams tenkanti našta.

Europos Komisijos atstovė Paula Pinho penktadienį pabrėžė, kad svarstoma „visa eilė priemonių“, įskaitant kai kurias praeityje priimtas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą