Pasak jos, ši ministerija galiausiai būtų stiprus savivaldos funkcijų koordinavimo centras.
„Pradžiai, bent jau mano tokia pozicija, kad reikia susitarti, kokį tikslą turi atliepti Regionų ministerija. Mano požiūriu, tai turėtų būti kažkoks stiprus koordinacinis centras, kuris koordinuotų funkcijas, kurias atlieka skirtingos ministerijos, susijusias su savivaldybėm“, – antradienį Lietuvos valstiečių, žaliųjų ir Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijoje teigė I.Ruginienė.
