2025-10-23 10:13 Atnaujinta 2025-10-23 11:32

„Kauno tiltai“ ir HISK gavo 376 mln. eurų vertės „LTG Infra“ užsakymus tiesti „Rail Baltica“

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės infrastruktūros bendrovė „LTG Infra“ ir kelių bei kitos infrastruktūros statybos įmonės „Kauno tiltai“ ir HISK ketvirtadienį pasirašė 375,8 mln. eurų (su PVM) bendros vertės sutartis dėl 36,7 kilometro europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ sankasos statybų nuo Panevėžio link Latvijos sienos.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Būsimas tunelis po geležinkeliu ties Balceriškių kaimu šalia Vievio
Būsimas tunelis po geležinkeliu ties Balceriškių kaimu šalia Vievio / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Tas kelių dešimtmečių besitęsiantis projektas (...) įgyja žingsnis po žingsnio kūną, ir visa tai džiugina. Šiandien yra dar vienas realus žingsnis į realius darbus, kurie prasidės artimiausiomis dienomis toliau link Latvijos sienos. Tai yra pasiekimas to, kad 2030 metais turėsime vėžę per visą Lietuvą iki pat Latvijos“, – sutarčių pasirašymo renginyje teigė susisiekimo ministras Juras Taminskas.

„Tie darbai, kurie vyks, rodys gerą progresą ir mums tai bus labai geras postūmis kaip valstybei derantis su Europos Komisija, kad tie pinigai, kurių dabar trūksta tolesnei „Rail Baltica“ (statybai – BNS), irgi atsirastų, nes nėra geresnės reklamos negu jau stovintys bėgiai“, – renginyje kalbėjo LTG grupės vadovas Egidijus Lazauskas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą