2014-12-16 10:00

Verslo konsultantas Mantas Valužis: Medicinos banko rezultatai kelia abejonių dėl banko ateities

Analitikai neslepia, kad Medicinos banko rezultatai prasti ir net po pagrindinio akcininko finansinės injekcijos jiems kelia abejonių dėl banko ateities perspektyvų, rašo „Verslo žinios“.
Eurai
Eurai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Medicinos bankas

„Dideli specialieji atidėjimai rodo, kad bankui reikės ypatingų pastangų siekiant juos amortizuoti trumpuoju laikotarpiu, o gana staigus ir reikšmingas jų padidėjimas verčia abejoti Medicinos banko atstovų gebėjimais nustatyti tikrąją turto vertę.

Iš to kyla daugybė klausimų dėl sąmoningo situacijos slėpimo ir dėl išorės auditoriaus darbo kokybės vertinant metines finansines ataskaitas“, – sakė verslo konsultantas ir bankų finansų ekspertas Mantas Valužis.

Analitikui kyla abejonių, ar pagrindinio akcininko Sauliaus Karoso 10 mln. eurų (34,5 mln. litų) finansinė injekcija padės bankui iš esmės pataisyti padėtį, siekiant kompensuoti patirtus nuostolius, ar bus tik laikina priemonė, o tikrasis problemos sprendimas bus nukeltas ateičiai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą