2025-02-26 19:04

Nesulaukia 1000 eurų už taršaus automobilio sunaikinimą: paaiškino, kodėl išmokos vėluoja

Taršaus automobilio atsisakęs vilnietis tikėjosi gauti 1000 eurų kompensaciją, tačiau sulaukė ne pinigų, o laiško iš lėšas turinčios padalinti Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA), kad pinigai vėluos. APVA patvirtino, kad gyventojams vėlavo apie 500 tūkst. eurų išmokų, tačiau tikino, kad mokėjimai jau pradėti.
Pinigai
Pinigai / Shutterstock nuotr.

Vilnietis Remigijus 15min pasakojo prašymą kompensacijai mažiau taršaus automobilio įsigijimui atsisakius taršios transporto priemonės pateikęs sausio 15 dieną.

„Per 30 dienų turi patikrinti paraišką. Patikrino jau sausio 28 d. – praėjus 13 dienų nuo pridavimo. Nesitikėjau pinigų iškart, laukiau iki vasario vidurio, bet vasario 14 dieną sulaukiau laiško, kad nėra pinigų ir neaišku, kada bus“, – komentavo Remigijus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą