Daugiausia atšaukimų per 14 metų
Vilniuje veikiančios įmonės „Sostinės baidarės“ savininkė Reda Veličkienė 15min pasakojo, kad klientų šiemet netrūksta, tačiau sezono pradžia buvo gerokai silpnesnė nei įprastai.
„Kaip ir kiekvienais metais, didžiausią įtaką klientų srautui daro orai. Šiemet gegužė ir birželis buvo lietingesni, todėl klientų turėjome mažiau. Tačiau atšilus orams žmonės vėl noriai renkasi plaukimus“, – sakė ji.
Anot jos, populiariausi vasaros savaitgaliai užsipildo likus bent dviem savaitėms iki plaukimo.
„Jeigu geri orai, savaitgaliai visada būna užimti. Žmonės rezervuoja iš anksto, tačiau jei prognozės suprastėja, rezervacijas dažnai perkelia kitai dienai arba jas atšaukia. Šią vasarą tokių atšaukimų turėjome daugiausia per visus 14 veiklos metų“, – pasakojo R.Veličkienė.
Ji sakė, kad įmonė į situaciją žiūri lanksčiai ir klientų neverčia plaukti per lietų: „Avanso neprašome. Dažniausiai anksčiau ar vėliau klientas vis tiek sugrįžta ir išplaukia kitą dieną“.
Vis dėlto įmonių kolektyvai labiau laikosi iš anksto suplanuotų datų.
„Jeigu suplanuotas team building’as, dažniausiai žmonės plaukia net ir apsiniaukus. Aišku, jeigu yra labai blogi orai – žaibai ir griaustinis – tai faktas, kad mes patys neleidžiame plaukti. Bet jeigu yra tik apsiniaukę, tai tikrai dalis žmonių, ypač įmonių, vis tiek plaukia“, – kalbėjo pašnekovė.

