2026-06-22 09:43

„SK Hynix“ aplenkė „Samsung“ ir tapo vertingiausia Pietų Korėjos įmone

Pietų Korėjos lustų gamintoja „SK Hynix“ aplenkė „Samsung Electronics“ ir tapo vertingiausia šalyje biržoje kotiruojama įmone.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Nexpher Images
Nexpher Images

„SK Hynix“ dabar yra dominuojanti didelio pralaidumo atminties (HBM) lustų, naudojamų dirbtinio intelekto (DI) sistemose tokiems klientams, kaip „Nvidia“ ir „Alphabet“ priklausanti „Google“, tiekėja. Ji tapo viena iš didžiausių pasaulinio DI bumo naudos gavėjų, o tai šiemet paskatino jos akcijų kainos kilimą daugiau nei 340 proc. ir padidino jos rinkos vertę, kuri dabar viršija tiek „Samsung Electronics“, tiek „Micron“ vertę, skelbia „Reuters“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą