Į redakciją kreipusis Inga neslėpė nuostabos – į Vilniaus
„Akropolyje“ esantį „Tele2“ saloną dėl dingusio ryšio atvykusiai jos 93 metų močiutei buvo pasiūlyta sumokėti 20 eurų už problemos sprendimą, nors tam tereikėjo vos vieno mygtuko paspaudimo.
„Tele2“ teigimu, darbuotojai klientams gali pasiūlyti problemos sprendimo būdus, o matydami, kad gedimas nėra sudėtingas, rekomenduoja jį pašalinti savarankiškai.
