2011-11-27 23:27

Istoriniai kadrai: kaip Steve‘as Jobsas vadovavo kompanijai „NeXT“

Atleistas iš paties įkurtos kompanijos „Apple“ Steve‘as Jobsas nepuolė į depresiją, o vietoje to ėmėsi naujo verslo ir 1985 metais įkūrė bendrovę „NeXT“. Tuo metu pagrindinė jo užduotis buvo pastatyti naująjį savo kūdikį ant kojų, suformuluoti pagrindines užduotis ir tikslus.
Istoriniuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip Steve‘as Jobsas vadovavo kompanijai „NeXT“, kurią įkūrė 1985 metais.
Istoriniuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip Steve‘as Jobsas vadovavo kompanijai „NeXT“, kurią įkūrė 1985 metais. / Kadras iš „YouTube“

Svetainėje „YouTube“ įkeltuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip S.Jobsas dirbo kompanijoje „NeXT“ prieš tai, kai „Apple“ ją nusipirko. Vaizdo įrašai yra ne tik naudingi, bet ir įkvepiantys, rašo Tnerd.com.

S.Jobsas kalba apie tai, kaip reikia kurti kompaniją ir produktus, nedidelei grupei savo darbuotojų nurodo tikslus ir diskutuoja, kaip juos pasiekti. Taip pat jis atskleidžia savo viziją, kaip kompiuteriai gali pakeisti mokymosi procesą.

Pirmuose dviejuose vaizdo įrašuose S.Jobsas kalba su „NeXT“ darbuotojais apie kompanijos tikslus, o paskutiniame įraše jis demonstruoja „NeXTStep“ programinę įrangą (anglų k.):

VIDEO: Steve Jobs and NeXT

VIDEO: Steve Jobs at Next part 1

VIDEO: Interpersonal Computing Demo 1 of 4

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą