Be to, Japonijos policija apkaltino aštuntoką įsilaužus į vieną interneto forumą.
„Taip, aš buvau suinteresuotas įsilaužti, aš norėjau to išmokti. Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį aš netgi sukūriau savo asmeninį interneto puslapį“, – sakė jaunasis programišius.
Kompiuterinių virusų kūrimą ir saugojimą draudžia Japonijos įstatymai, ši veikla prilyginama nusikaltimui. Todėl mokinio veiksmai kvalifikuojami kaip „įstatymą pažeidžiantis elgesys“.
Japonų leidinio „Yomiuri Shimbun“ duomenimis, iškart po minėto incidento Kioto prefektūroje buvo sulaikytas 23 metų jaunuolis, kuris viename interneto forumų publikavo vadovėlius, skirtus mokytis kibernetinių įsilaužimų. Jaunasis programišius išminties sėmėsi būtent iš šių vadovėlių. Teisėsaugos organai taip pat mokinį įtaria saugojus kenkėjiškų programų, kurios skirtos duomenų šalinimui iš namų vartotojų kompiuterių.
