Tiesiogiai
Tiesiogiai
2011-08-16 14:16

JAV prezidentas Barackas Obama prisijungė prie „FourSquare“

Socialinių tinklų pasaulis dalinasi į kelias stambias kryptis, viena iš jų – geolokaciniai servisai, kurių priešakyje yra žymusis „FourSquare“. O dabar šis projektas gavo dar didesnį „palaiminimą“, nes nuo šiol ten bus galima rasti ir oficialią JAV Baltųjų rūmų paskyrą, kur bus publikuojama informacija apie JAV prezidento kelionių vietas.
JAV prezidentas Barackas Obama
JAV prezidentas Barackas Obama / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šis politinis žingsnis yra gana logiškas – įsibėgėjant kampanijai į 2012 metų prezidento rinkimus, Barackas Obama nori gauti kuo didesnį rinkėjų palankumą iš anksto, o bendravimas su tauta yra geriausias būdas tai padaryti.

Dabar galėsime sekti prezidento keliones, matyti jo veiksmus tose vietose ir sekti, kokias kalbas jis pasakė. Be abejo, visą šią informaciją Baltieji rūmai talpins ne automatiškai, o agreguotai ir struktūrizuotai. Nes juk yra ir kita medalio pusė – jeigu prezidento buvimo vieta bus žinoma „gyvai“, šalies vadovui gali kilti pavojus.

Šaltinis: Mashable.com.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą