2016-01-22 09:14 Atnaujinta 2016-01-22 10:11

Naktį į penktadienį buvo sutrikęs „Teo“ ryšys, gali neveikti dalis telefonijos linijų

Penktadienį nuo 0:55 val. iki 3 val. ryto Lietuvoje dėl interneto telefonijos (VOIP) įrangos gedimo buvo iš dalies sutrikęs trumpųjų telefonų numerių ir fiksuotų interneto telefonijos linijų veikimas, skelbiama „Teo“ pranešime spaudai. Bendrovė teigia, kad gedimas pašalintas, tačiau dėl internetinės telefonijos platformos perkrovos tikėtini ryšio sutrikimai.
Teo
Teo / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Šiuo metu perkraunama visa internetinės telefonijos platforma, dėl to gali neveikti dalis fiksuotos interneto telefonijos linijų, trumpieji verslo informacijos numeriai“, – skelbiama bendrovės pranešime.

„Visos problemos kol kas neišspręstos, šiuo metu yra perkraunama sistema“, – najienų agentūrai BNS sakė „Teo LT“ atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis.

Jo teigimu, sunku pasakyti, kada visi gedimai bus galutinai pašalinti.

„Šiuo metu visi pagalbos tarnybų numeriai veikia. (...) Dabar labiausiai yra paveikę klientus, kurie turi interneto telefoniją ir su tuo gali būti susiję kai kurie verslo trumpieji numeriai“, – sakė A.Stasiulaitis.

Pasak jo, bendrovė šiuo metu aiškinasi gedimo priežastis.

„Teo“ įrangos gedimas naktį turėjo įtakos skambinant greitosios pagalbos trumpaisiais numeriais 003, 03, 103. Bendrosios pagalbos numeris 112 ir kiti specialiųjų tarnybų numeriai (01, 02, 04) veikia be sutrikimų.

Interneto telefonija yra skaitmeninė technologija, kuria perduodamas balsas ir ryšio duomenys naudojant interneto protokolą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą