2016-06-09 08:36

Prognozė: „Snapchat“ pagal vartotojų skaičių aplenks „Twitter“ ar „Pinterest“

Dingstančių žinučių programėlė „Snapchat“ pagal vartotojų skaičių aplenks „Twitter“ ar „Pinterest“, prognozuoja „eMarketer“. Prognozuojama, kad šiemet šia programėle besinaudojančių žmonių skaičius JAV šoktels daugiau nei 27 proc. iki 58,6 mln. Tai reiškia, kad maždaug kas penktas žmogus šalyje naudosis šia programėle.
Snapchat logotipas
Snapchat logotipas / Scanpix nuotr.

Palyginimui, „Twitter“ vartotojų skaičius, kaip manoma, padidės iki 56,8 mln., o socialinio nuotraukų dalijimosi puslapio „Pinterest“ – iki 54,6 mln.

Prognozuojama, kad iki 2020 metų „Snapchat“ vartotojų gretos padidės iki 85,5 mln. žmonių. Tačiau šiai programėlei vis tiek nepavyks aplenkti „Facebook Messenger“ programėlės, kuri ir toliau pirmaus pagal vartotojų skaičių. Šiemet šios programėlės vartotojų gretos turėtų išaugti iki 105,2 mln. , o iki 2020 metų – iki 139,2 mln. žmonių.

„Snapchat“ skaičiuoja, kad visame pasaulyje turi daugiau nei 100 mln. vartotojų. Bendrovė praėjusį mėnesį atskleidė, kad pritraukė daugiau ne 1,8 mlrd. JAV dolerių vertės naujų investicijų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą