Tiesiogiai
2012-11-14 16:26

„Samsung“ gamins susilankstančius išmaniuosius telefonus

Pietų Korėjos kompanija „Samsung“ planuoja gaminti išmaniuosius telefonus, kurių ekranas būtų lankstus, praneša „The Wall Street Journal“.
„Samsung Galaxy Note II“
„Samsung Galaxy Note II“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Teigiama, kad jau planuojama tokių lanksčių telefonų masinė gamyba. Anot JAV dienraščio šaltinių, „Samsung“ išnaudos OLED ekrano privalumus: šviesos diodai OLED patys spinduliuoja šviesą, juos galima patalpinti ant lanksčių ir pigių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko ar folijos.

„Samsung“, kurie šią technologiją tobulina nuo 2002-ųjų, teigia būsiantys pirmieji pristatę OLED rūšies mobiliuosius telefonus. Visgi kol kas lieka neaišku, kada tokie telefonai būtų pristatyti visuomenei. Taip pat neatskleidžiama, kiek žadama investuoti į šiuos naujuosius telefonus.

Analitikai teigia, kad naujieji „Samsung“ ekranai tikrai galėtų turėti privalumų ir padidinti kompanijos pelną. Kita vertus, priduriama, kad tuo pat metu kompanija privalės gaminti ir seno tipo ekranus jau esamiems produktams, o tai gali būti nuostolinga. 

VIDEO: Samsung Flexible OLED display Hands-on
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą