2014-12-20 09:14

„Sony Pictures“ ieško būdų parodyti Šiaurės Korėją pašiepiančią komediją „Interviu“

„Sony Pictures“ pareiškė, kad ieško būdų parodyti Šiaurės Korėją pašiepiančią komediją „Interviu“, kuri dėl gresiančio teroro akto buvo atšaukta. Šiame filme rodoma, kaip du amerikiečių žurnalistai atvyksta į Šiaurės Korėją paimti interviu iš Kim Jong-Uno, kuriems CŽV patikėjo užduotį nužudyti diktatorių.
Filmo „Interviu“ apie pasikėsinimą į Kim Jong Uną plakatas
Filmo „Interviu“ apie pasikėsinimą į Kim Jong Uną plakatas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

B.Obama penktadienį pareiškė, kad „Sony“ padarė klaidą, atšaukusi filmo „Interviu“ peržiūrą.

„Esu labai susirūpinęs dėl to, su kuo susiduria „Sony“. Tačiau manau, kad jie padarė klaidą“, – spaudos konferencijos metu ketvirtadienį pareiškė B.Obama.

Kaip skelbia BBC, B.Obama pagrasino atsakyti į šią kibernetinę ataką: „Atsakysime tokiu būdu, kokiu norėsime“.

Tuo metu „Sony Pictures“ pranešė, kad kompanija „ieško alternatyvų, jog filmas būtų parodytas kitoje platformoje“.

Penktadienį Federalinis tyrimų biuras (JAV) oficialiai apkaltino Šiaurės Korėją įvykdžius kibernetinę ataką prieš „Sony Pictures“, tačiau Šiaurės Korėja tokius kaltinimus atmeta.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą