Tas pats, kas miegoti didesnėje mašinoje
„Kas geriau – imti vieną kambarį babos bute ir dalintis virtuvę ir tuliką su visuomenės užribyje gyvenančiais žmonėmis ar nuomotis penkiavietį kemperį, kuris stovi privačiame kieme Naujininkuose?
Vanduo, 220v ir šildymas dujomis, aišku, iki šalčių. Nesakau, kad nuomoju, tiesiog įdomu žmonių nuomonė ir išankstinis nusistatymas“, – svarstoma vienoje iš nekilnojamojo turto skelbimų grupių socialiniame tinkle „Facebook“.
Kai kurie po šiuo įrašu pastebėjo, kad žmonės taip gyvena JAV, o, jei „kapitalizmas toliau taip žygiuos, gyvensime ir mes“.
Tačiau buvo ir kritiškesnių nuomonių:
„Na, kemperis yra tas pats, kas miegoti didesnėje mašinoje. Tai tu klausi, kas geriau – miegot mašinoje ar miegoti sename bute? Visi supranta, kad butas nėra mašina. Nepradedant diskusijų apie tai, kad niekas nenori gyvent pas savininkus kieme ir kasdien juos matyti. Be to, yra niuansų dėl elektros, vandens, dujų apskaitymo. Kemperiuose nutinka daugiau nelaimių dėl dujų apsinuodijimo, nutekėjimo. Visi supranta, kad kemperis yra prasčiausia gyvenamoji vieta arba tik keliavimui skirtas objektas“.
O ką apie tokį nuomos variantą mano ekspertai?
