2025-10-25 09:22 Atnaujinta 2025-10-25 09:30

Skrido į Vilnių, atsidūrė Gdanske: dėl oro uostų uždarymo Lietuvoje paveikta 40 skrydžių ir daugiau nei 6000 keleivių

Dėl cigarečių kontrabandai iš Baltarusijos naudojamų meteorologinių balionų nuo penktadienio vakaro uždaryti Vilniaus ir Kauno oro uostai naktį atnaujino veiklą. Dėl laikinų oro erdvės ribojimų buvo paveikti tiek atvykstantys, tiek išvykstantys skrydžiai – dalis jų buvo atšaukti.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Vilniaus oro uoste oficialiai atidarytas naujasis keleivių išvykimo terminalas
Vilniaus oro uoste / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Štai į Vilnių skridusi vilnietė Lauryna atsidūrė kaimyninėje Lenkijoje, Gdanske. Apie tai ji naktį iš šeštadienio į sekmadienį pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

15min susisiekus su ja, ji teigė šeštadienio rytą dar esanti Lenkijoje.

„LOT skrydis iš Londono. Gdanske vis dar esam. Suteikė viešbutį ir skrydį šiandien 11val.“, – pakomentavo ji.

Tokių kaip ši keleivė yra kur kas daugiau. Vien Vilniuje turėjusių leistis 12 orlaivių nukreipta kitur. Į kitus oro uostus nukreipta ir trys Kauno oro uoste turėję tūpti lėktuvai. Iš viso paveikta 40 skrydžių ir daugiau kaip 6000 keleivių.

Paveikta 40 skrydžių ir daugiau nei 6000 keleivių

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą