2008-10-28 13:38

Naujo SKAMP albumo pristatymą galėjo stebėti net ir toli esantys draugai bei gerbėjai

Penktadienį kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko naujo SKAMP albumo „Kažką?!“ pristatymas.
Foto naujienai: Naujo SKAMP albumo pristatymą galėjo stebėti net ir toli esantys draugai bei gerbėjai
Jono Staselio nuotrauka / zmones24.lt

Penktadienį kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko naujo SKAMP albumo „Kažką?!“ pristatymas. Jaukioje salėje susirinkę grupės draugai bei žurnalistai išgirdo ne tik naujas dainas, bet ir išvydo Viktoro Diawaros kiekvienam kūriniui sukurtus vaizdo klipus. Turbūt pirmą kartą Lietuvoje įvyko tiesioginė koncerto transliacija internetu - grupės svetainėje skamp.lt bei šią transliaciją užtikrinusių Boms.lt trijų Baltijos šalių tinklapiuose. Pristatymą internetu stebėjo beveik tūkstantis SKAMP gerbėjų.


„Manau, kad šis albumo pristatymo koncertas buvo vienas originalesnių tokio pobūdžio renginių Lietuvoje.  Tai buvo paprastas, nepompastiškas vakarėlis, visiškai kitoks, nei mūsų 10-mečio gimtadienio koncertas. Aišku, buvo įdėta daug techninių pastangų, tiek iš mūsų garso operatoriaus Omeno, tiek iš VJ Vestos bei muzikantų, kurie turėjo groti tokiomis neįprastomis sąlygomis, pusės. Norėjome, kad atėjusi publika įsiklausytų į dainas, išgirstų jas, todėl ir pasirinkome mažą ir jaukią kino teatro salę. Kol kas negirdėjau, kad kažkas iš Lietuvos atlikėjų internetu būtų tiesiogiai transliavę savo pasirodymą visam pasauliui. Mus stebėjo draugai iš Bulgarijos, gerbėjai iš Airijos ir Anglijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos ir aišku, daugiausiai iš Lietuvos. Jų atsiliepimai rodo, kad videotransliacija praėjo puikiai - vaizdas, garsas ir netgi nuotaikos pasiekė visus stebėjusius,“ - džiaugėsi Erica.


Trijulė žadėjo, kad jų internetinis puslapis išliks interaktyvus ir tiesioginės koncertų, akustinių vakarų bei „Jam sesijų“ su kviestiniais svečiais transliacijos bus rengiamos kelis kartus per mėnesį ar net kartą per savaitę. „Norime, kad žmonės užsukę į skamp.lt gautų geros muzikos ir puikios nuotaikos dozę. Netrukus čia surasite senų vaizdo klipų, juokingų interviu, perdarytų klipų bei senai įrašytų, bet niekur neskelbtų dainų. Šios savaitės pabaigoje svetainėje atsiras ir visi naujo albumo „Kažką?!“ kūriniai, kuriuos galės nusipirkti kiekvienas,“ - pridūrė Vee.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą