2010-08-10 11:11

Dėl stichijos pajūryje nutrūkusį šlagerių koncertą LNK žiūrovai išvys sekmadienį

Sekmadienį 20.30 val. LNK parodys stichijos pajūryje nutrauktą tarptautinį šlagerių festivalį „Palanga 2010“. Prasidėjus audrai, LNK žiūrovai neišvydo renginio finalo – šlagerių konkurso nugalėtų paskelbimo ir apdovanojimų.
Dėl stichijos pajūryje nutrūkusį šlagerių koncertą LNK žiūrovai išvys sekmadienį.
I.Valinskienė ir V.Pauliukaitis / LNK nuotr.
Temos: 2 Transliacija LNK

„Žaibas trenkė tiesiai į palydovinę anteną, nukentėjo keli LNK operatoriai, tiesioginė transliacija nutrūko. Jos nepavyko atnaujinti per kelis bandymus. To nėra buvę per visą LNK istoriją. Tačiau renginį pavyko nufilmuoti iki galo, dabar jis montuojamas ir žiūrovai visą trijų valandų koncertą iš Birutės uosto pamatys sekmadienį“, – sako LNK režisierius Darius Dapkus.

Žiūrovai išvys ir renginio kulminaciją – latvių kompozitoriaus Raimundo Paulso ir lietuvių žvaigždžių numerius. Maestro buvo ne tik vienas komisijos narių, bet ir akompanavo festivalio dainininkams. Legendinis kompozitorius grojo Ingai Valinskienei, Birutei Petrikytei, Giulijai, Simonui Donskovui ir Viktorui Malinauskui.

Audra nesutrukdė įvykti ir žiūrovų balsavimui, balsai suskaičiuoti. Pirmą kartą festivalio istorijoje žiūrovai galėjo tiesiogiai balsuoti už atlikėjus ir jų atliekamas dainas. Nors šlagerių karalių ir karalienę tradiciškai išrinko speciali komisija, žiūrovai turėjo teisę išrinkti šlagerių vicekaralių, vicekaralienę, princą ir princesę.

Dėl karaliaus vardo varžėsi beveik trys dešimtys šlagerių atlikėjų, tarp kurių – Lina Joy, Karina Krysko, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė, Mia, Radži, Merūnas Vitulskis, Paulius Sinkevičius.

Festivalyje svečių teisėmis dainavo Virgilijus Noreika, Lana Švilpė ir grupė „Carmine“ (Didžioji Britanija), Deivis, Klaipėdos „Dangiškasis“ choras, Renata Voitechovskaja, Rūta Ščiogolevaitė, Rosita Čivilytė, Egidijus Sipavičius.

Čia dainavo ir ankstesnių metų šlagerių karaliais pripažinti Irena Starošaitė, Viktoras Malinauskas, Birutė Petrikytė, Giulija, Rosita Čivilytė, Simonas Donskovas, Kastytis Kerbedis, Birutė Dambrauskaitė, Žilvinas Žvagulis, Steponas Januška, Asta Pilypaitė, Birutė Petrikytė.

Tarptautinis šlagerių festivalis „Palanga 2010“ su Inga Valinskiene ir Vyteniu Pauliukaičiu – sekmadienį 20.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą