2024-04-07 09:03

I.Martinkėnaitės kelionė vos nesibaigė nelaime: „Šiurpsta oda. Nenoriu galvoti, kas galėjo nutikti“

Penktadienį „69 Danguje“ narė Ingrida Martinėnaitė kelyje patyrė itin nemalonų įvykį, kuris vos nesibaigė skaudžia nelaime. „Eilinį kartą įsitikinau, kad turiu angelus sargus, kurie mane saugo“, – po sukrėtusios patirties sakė dainininkė.
Ingrida Martinkėnaitė ir eismo įvykio akimirkos
Ingrida Martinkėnaitė ir eismo įvykio akimirkos / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.

Penktadienį važiuodama autostrada Kaunas-Vilnius, Ingrida Martinkėnaitė pateko į autoįvykį. Apie tai, kas nutiko, ji pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

„Važiavau antrąja juosta, pirma važiavo labai senas sunkvežimis. Greitis nebuvo itin didelis, bet staiga pamačiau, kad nuo to sunkvežimio nuplyšo detalė ir ji skriejo tiesiai į mane. Detalė trenkėsi į asfaltą, vėl pakilo ir toliau skriejo į mane. Stengiausi išvengti, tad nusukau į kelkraštį, bet ten buvo atitvaras, tad negalėjau „pasislėpti“. Galiausiai

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą