Šia gražia akimirka I.Ruginienė pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.
Jaukioje nuotraukoje besišypsanti mama pozuoja kartu su dukra, kurios rankose puikuojasi gėlių puokštė bei ką tik įteiktas mėlynas diplomas.
„Didžiuojuosi“, – trumpai brūkštelėjo I.Ruginienė.
Po įrašu pasipylė sveikinimai.
„Sveikinimai įveikus svarbų gyvenimo etapą“, – rašė viena sekėja.
„Sveikinu, Akvile! Tegul tai būna graži naujo gyvenimo etapo pradžia. Sėkmės“, – rašė dar viena.
