Antradienį Jessica Shy pasidalijo žinia, kad Vingio parko koncertuose ji ir komandos nariai avės ypatingą avalynę, kurią labai ribotą laiką gali įsigyti ir jos gerbėjai.
Tai – geltonos spalvos sportiniai batai, kuriuos rankomis gamina portugalų meistrai. Juos atlikėja sukūrė drauge su vokiečių firma „The Sing“.
„Besiruošdami Vingio parko koncertui nusprendėme padaryti šį tą išskirtinio. Kartu su kolegomis iš Vokietijos, prekės ženklu „The Sing" sukūrėme vienetinius sportinius batelius, simbolizuojančius artėjančio koncerto konceptą. 08.28/29 juos avėsime ir mes.
Kiekis labai ribotas! Visi bateliai gaminami rankomis, todėl gamybos ir pristatymo terminai yra kiek ilgesni nei įprastai.
UŽSAKYMAI PRIIMAMI ČIA IKI 2026-06-10, 23:59 VAL.
Sukurta Berlyne, pagaminta Portugalijoje“, – rašė ji.
Po šiuo įrašu pasipylė nuostabos neslepiančių gerbėjų komentarai – tokios išskirtinės atributikos jie išties nesitikėjo.
„Va tokios naujienos niekas nesitikėjo!!! Ar tai yra patvirtinimas, kad šių metų pagrindinė spalva bus geltona/šviesiai geltona??“ – rašė vienas iš komentatorių.
„Wow, va čia tai max“, – pritarė kitas.
Sportbačių užsakymo puslapyje nurodyta, kad jų kaina siekia 210 eur.
Primename, kad Jessicos Shy koncertai Vingio parke įvyks rugpjūčio 28 ir 29 dienomis.
