2011-11-19 22:56

Iš „Kviečiu šokti“ vėl iškrito Eimutis Kvoščiauskas

Šeštadienį LNK „Kviečiu šokti“ vakare šokėjams dainavo garsiausi šalies atlikėjai. Irenai Starošaitei akomponavo vyras Žilvinas Žvagulis, Inetai Puzaraitei – sesė Irūna su Mariumi Jampolskiu, Irūnai Puzaraitei – jos retai kada koncertuojanti prodiuserė Laima Lapkauskaitė, Erikai Vitulskienei – Inga Valinskienė, Jonui Stankevičiui – Liepa Mondeikaitė, Eglė Jakštytė šoko pagal būsimojo uošvio Žilvino Žvagulio dūdelę, Eimučiui Kvoščiauskui dainavo Ilja ir Vita Pimpienė, o Daivai Budrei – operos solistas Egidijus Bavikinas.
Eimutis Kvoščiauskas
Eimutis Kvoščiauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šį neįprastą ir šiltą vakarą komisija daugiausia balų parašė Karolinai Liukaitytei su Dainiumi Dimša ir Irūnai Puzaraitei su Rimvydu Černajumi. Mažiausiai balų iš komisijos gavo pagal „Linksmąją našlę“ šokusi Daiva Budrė.

Žiūrovų numylėtiniai taip pat buvo Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus. Mažiausiai žiūrovai balsavo už Eimutį Kvoščiauską ir Nerilę Senulytę.

Susumavus rezultatus, projektą antrą kartą turėjo palikti E.Kvoščiauskas ir N.Senulytė. Tačiau jie kitą šeštadienį turės dar vieną šansą sugrįžti į projektą, šokdami sugrįžimo šokį. Tai bus paskutinis „Kviečiu šokti“ vilties šokis šiame projekto sezone. Gruodžio mėnesį poros kris iš „Kviečiu šokti“ negrįžtamai.

„Kviečiu šokti“ turnyrinė lentelė:

1. Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus

2. Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas

3. Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė

4. Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus

5. Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša

6. Eglė Jakštytė ir Adomas Norkūnas

7. Daiva Tamošiūnaitė – Budrė ir Tomas Slausgalvis

8. Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus

9. Eimutis Kvoščiauskas ir Nerilė Senulytė

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą