2025-05-22 22:06

Išskirtinis interviu: Gintaras ir Mindaugas Bendžiai – broliai šaunuoliai iš žvaigždžių kalvės

Ketvirtadienį kaip perkūnas iš giedro dangaus trenkė žinia – Norvegijoje tragiškai žuvo vienas garsiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Gintaras Bendžius. „Mango“, Deivis, „Junior“, „Pikaso“ – tik dalis vardų, kurie tapo populiarūs Bendžių dėka. Žmonės.lt skaitytojams siūlome prisiminti išskirtinį 2009 metų žurnalo „Žmonės“ interviu su garsiaisiais broliais.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
bendziai.jpg
Gintaras ir Mindaugas Bendžiai / Gretos Skaraitienės nuotrauka

Jie nepanašūs. Staigaus būdo, greitai kalbantis, dažnai besišypsantis jaunėlis smagiausiai jaučiasi su džinsais. Ramesnis, kresnesnis, solidų kostiumą mieliau besirenkantis vyresnysis brolis kalba lėčiau, savotiškai kapodamas žodžius – dėl to kartais nepagrįstai kaltinamas bambėjimu. Šie ir kiti tik patiems ir galbūt jų artimiesiems žinomi skirtumai klaipėdiečiams Gintarui ir Mindaugui Bendžiams nekliudė viesulu įskrieti į Lietuvos pramogų pasaulį ir sukurti žvaigždžių kalvę – taip tuomet rašė „Žmonės“ žurnalistė Dalia Musteikytė.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Gintaras ir Mindaugas Bendžiai
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Gintaras ir Mindaugas Bendžiai

„Mango“, Deivis, „Junior“, „Pikaso“ – tik dalis vardų, kurie tapo populiarūs Bendžių dėka. Kad ir ką apie prodiuserius niurnėtų Geltonos vardu kadaise išgarsėjusi Edilija Šliauderienė ar kaip Amberlife žinomas Edgaras Lubys, nei vienas, nei kitas nepaneigs: išgarsėjo, nes laiku pateko į jų rankas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą