2016-04-19 19:26

Kolekciją pristačiusią Viktoriją Rakauskienę sveikino būrys garsenybių

Antradienio vakarą Vilniaus centre esančiame viešbutyje „Amberton“ dizainerė Viktorija Rakauskienė, kurianti mados namams „Wicky“, pristatė naujausią savo pavasario-vasaros kolekciją „7 vasaros dienos“. Įvertinti menininkės darbų suskubo ir garsenybės.
Solveiga Mykolaitytė, Žilvinas Grigaitis, Diana Vapsvė, Marija Palaikytė
Solveiga Mykolaitytė, Žilvinas Grigaitis, Diana Vapsvė, Marija Palaikytė / Žmonės.lt montažas

Pirmąją „Wicky“ ženklu paženklintą kolekciją V.Rakauskienė pristatė lapkritį. Tada renginio svečiai atidavė pagarbą kūrėjai į pristatymą atvykdami apsirengę juodai.

O šįkart kolekcijos pristatymo metu mirgėjo spalvos: ne tik ant podiumo, bet ir svečių gretose.

Pasveikinti dizainerės pristačius naują kūrybos rezultatą panoro būrys žinomų žmonių: tai ir modelis Solveiga Mykolaitytė, kuri renginyje pasirodė be makiažo dėl priimto iššūkio, dizainerė Diana Vapsvė, Agnė Grigaliūnienė, Žilvinas Grigaitis, Jolanta Svirnelytė bei daugelis kitų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kolekcijos modelis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kolekcijos modeliai ir dizainerė

Pradžioje susirinkę butike „Blind“ ir pabendravę, kviestiniai svečiai netruko patraukti viešbučio link, kur ir laukė kolekcijos pristatymas.

Pristatymo būta kuklaus, tačiau jaukaus: podiumu žengę modeliai pristatė vasariškas sukneles, kurios dvelkte dvelkia atostogomis ir laisvalaikiu. Ant podiumo netrūko pastelinių spalvų, minimalistinio klasikinio stiliaus ir žaismingų detalių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą