Neseniai mylimąjį viešai pristačiusi Kristina Meseguer šeštadienį savo instagrame kreipėsi į sekėjus, teigdama, kad diena neapsiėjo be nuotykių. Tiesa, kaltas dėl to ne žemės drebėjimas.
„Šiandien pas mus tokia dienelė, kaip sakant, neliūdna. Ryte – žemės drebėjimas, bet ačiū Dievui, kad mes jo nejautėme, nors buvo aplinkui, kas jautė. Jis buvo ryte, matyt, mes dar saldžiai ir skaniai miegojome, bet kažkur aplinkui kitose salose buvo tikrai liūdna situacija. Mums viskas gerai, mes nieko nejautėm, nieko nematėm, nieko negirdėjom. Bet tuo mūsų diena nesibaigė...“ – pasakojimą pradėjo Kristina, istorija sutikusi pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.
Tuomet K.Meseguer ėmė pasakoti, kas nutiko – pasirodo, mylimasis įkliuvo policijai ir dėl to teko patuštinti piniginę.
„Nuvarėm į Ubudą, susitikom su Gabriele, pristačiau savo brangųjį, sakė iš akių matosi, kad geras ir ramus vyrukas. Nors ir anglas, bet ramus kaip belgas. Daug kas sakė, kad jis gerų akių, tai žinokit, jeigu mes visi kartu apsirikom, tai paskui verksim visi kartu, ne aš viena, turėsit mane palaikyti. Bet tikiuosi, kad to neprireiks ir viskas bus labai gerai. Kol kas mes sutariam fantastiškai gerai, tiesiog tobulai, tai tikiuosi, kad taip ir bus. Paskui Ubude mes dar pasimasažinom, kelis kartus skaniai pavalgėm, na ir grįždami nuotykį patyrėm...
Važiuojam važiuojam Ubudą su baiku ir kerta mentai. Nu ir ką, sako – pravažiuojam, ponai, į šoną. Brangusis nueina į būdelę už kampo, o ponas be šalmo ir, žinoma, be tarptautinių teisių. Aš tai turiu, teisės turi būti tarptautinės, tos mūsų kortelės negalioja, o jisai jų neturi, gražuolis. Mentai sako – reikia truputį atsibašliuoti. Tai kiek turėjom casho (pinigų – red. past.), tiek ir davėm. Palinkėjo gražios kelionės ir išsiskirstė“, – neeiliniu nutikimu dalijosi Kristina.
Moteris patarė, ką daryti, kad tokia situacija nepasikartotų kitiems.
„Jeigu važiuojate į Balį, pasidarykite tarptautines teises Regitroje. Jeigu reikia, turėsite policijai parodyti. Taip pat patariu važinėti su šalmu. Aš visada važiuoju su šalmu, nes čia būna daug avarijų, žmonės labai nesaugiai vairuoja – ir vietiniai, ir užsieniečiai. Aš visada važinėju su šalmu, pas mane net minties kitos nėra, bet labai daug važinėja be šalmų. Mano pilietis irgi važinėja be šalmo, aš jam vis duodu velnių, tai, tikiuosi, po šitos baudos jis važinės su šalmu, nes jei nukristume – amen būtų“, – teigė Kristina.
K.Meseguer pridūrė, kad ten daug kelių policijos, tačiau stabdo ji toli gražu ne visus.
„Policija labai dažnai stovi ant kelio, reguliuoja eismą, nes čia labai dideli kamščiai, kelyje taisyklių nėra, važiuoja kas kaip nori – ir prieš eismą, ir per raudonas, ir girti, ir po penkis žmones ant baiko važiuoja. Čia taisyklės pas juos negalioja, todėl būna daug kamščių, tai dažnai policija stovi ir reguliuoja kelią, kad nesusidarytų tie kamščiai.
Bet kas įdomiausia – jeigu važiuoja kas nors be šalmo, stabdo tik užsieniečius, nes užsieniečiai yra važinėjantis cash automatas. Iš vietinių ką jie gaus? Nieko“, – pabrėžė Kristina.




