2025-11-15 11:58

Po žinios apie „TikTok“ veikėjo Niežo nužudymą, iškilo šokiruojantis jo partnerio įrašas: jame – kraupūs grasinimai

Penktadienio vakarą šalį apskriejo žinia apie „TikTok“ veikėjo Nerijaus Ambajevo, geriau žinomo kaip Niežas, nužudymą Vilniuje. Po tragedijos socialiniuose tinkluose iškilo seni Nerijaus bei jo širdies draugo Pauliaus Gaižausko įrašai, skandalai.
Niežas, Paulius Gaižauskas
Niežas, Paulius Gaižauskas / Socialinių tinklų nuotr.

Viename neseniai į viešumą iškilusiame sename P.Gaižausko įraše skambėjo necenzūriniai grasinimai.

„Nežinau, kas jam nepatinka, pastoviai viskas nepatinka. Jis mane už**sa n****... Aš sakau, aš jį vieną kartą taip sudaužysiu, kad jis k**va... Čia sako, daužai... Paimi viešbučius, dar jisai iš****sinėja...“, – kalbama įraše.

Lietuvoje gimusio ir augusio Nerijaus Ambajevo-Niežo gyvenimas nebuvo lengvas – jis kurį laiką neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, susidūrė su įvairiomis bėdomis.

Tačiau nepaisant asmeninių iššūkių, jis rado sėkmę internete.

Vaikinas turėjo išties nemažą sekėjų būrį – socialiniame tinkle „TikTok“ jį stebėjo keliasdešimt tūkstančių. Čia jis publikuodavo humoru, ironija persmelktus vaizdo įrašus, taip pat muzikinius filmukus.

Nerijus išsiskyrė ir atvirumu – dalijosi pasakojimais apie asmenines problemas.

Visgi Niežas garsėjo ir iš neigiamos pusės. Skandalingi buvo ir jo filmukai – juose laidėsi grasinimais, skatindavo smurtą, keikdavo kitus, pasirodydavo neblaivus.

Garsiai nuaidėjo ir kai kurie įvykiai, į kuriuos Nerijus įsiveldavo ar būdavo įveliamas.

Štai 2024 metais internete ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotas išpuolis prieš Niežą, vykęs Kaune –jis buvo mušamas, į akis jam buvo papurkšta ašarinių dujų. Dėl šio įvykio policija buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą.

Policijai Niežas taip pat buvo žinomas dėl polinkio narkotikams ir įvairių nusižengimų. Praeityje jis buvo pagarsėjęs dėl to, kad parduotuvėse į vaisius kaišiojo adatas.

Galiausiai N.Ambajevo gyvenimas baigėsi nužudymu.

Žmonės.lt primena, kad 1993 metais gimęs vyras Švitrigailos gatvėje esančiame daugiabutyje penktadienį apie 17 val. nužudytas peiliu.

Vilniaus apskrities policijos budėtojai BNS informavo, kad sulaikyti du neblaivūs įtariamieji, gimę 1987 ir 1981 metais.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne