„Aš mečiau muziką ir išvažiavau į gyventi į užsienį, nes man nebūtų pavykę pasirūpinti vaikais. Tai aš dešimt metų visiškai su muzika nieko nedariau. Buvau per daug pašėlęs visų pirma, per daug rokeris ir pankas. Nebuvau atsakingas, man reikėjo tiesiog nebebūti rokeriu, kad aš atsakingai žiūrėčiau į vaikų auginimą“, – Delfi TV laidoje ,,Kasdienybės herojai“ papasakojo žinomas vyras.
Ko gero, Psicho gerbėjai buvo nemenkai nustebę, kai jų dievaitis nusprendė emigruoti į Amsterdamą. Na, būtų dar suprantama ir pateisinama, jei į laisve alsuojantį miestą dainininkas būtų vykęs siekti tarptautinės karjeros. Tačiau nieko panašaus. Jis išvažiavo tiesiog kaip paprastas emigrantas ir visus tuos metus dirbo išties ne pačius lengviausius darbus.
„Mane tai išgelbėjo, galbūt dabar manęs jau čia nebebūtų. Nebuvau atsakingas. Man reikėjo tiesiog nebebūti rokeriu, kad aš atsakingai žiūrėčiau į vaikų auginimą“, – atvirai sakė Tomas.
Ko gero, mažai kas iš jūsų norėtume keistis gyvenimais su tikrais rokeriais, kurie yra populiarumo viršūnėje. Ypač išgirdus visas tokio gyvenimo pasekmes. Tačiau nesakykite, keistas smagus jausmas apima klausantis istorijų, koks nutrūktgalviškas gali būti gyvenimas. Tarsi kino filme, kurio spalvos sutirštintos, o tu žiūrėdamas sakai – taip nebūna.
„Aš leidau sau linksmintis kaip beprotis“, – šypsodamasis prisimena Psichas.
Tomas sako nesirūpinantis dėl vakarėliams ištaškytų pinigų. Tačiau sako besigailintis tik neteisingai sudėliotų prioritetų, kai toks gyvenimo būdas tapo svarbesniu už pačią muziką.
Tomas prisimena – kadaise Ukmergė buvo vadinama pankų miestu, tad čia užaugęs Tomas jau dvylikos pradėjo groti būgnais. Tiesa, kurį laiką po Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo rokas buvo kur kas populiaresnis nei dabar. Tad maištaujantys jaunuoliai išties tapdavo žvaigždėmis.
Tačiau kaip bebūtų keista, vyras sako, kad atsiradus šeimai jam nebuvo sunku vienu ypu imti ir mesti visus svaigalus. „Paprasčiausiai ėmiau ir pakeičiau visą savo gyvenimą“, – prisiminė jis.
Laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadieniais 21 val. per Delfi TV.


