Nugalėtoja Giedrė Dzindzelėtaitė portalui Žmonės.lt tvirtino nejautusi scenos baimės, nes ne sykį yra dalyvavusi gimnastikos varžybose. Studentę dalyvauti konkurse paragino draugai ir kai kurias užduotis padėjęs atlikti mylimasis Deividas.
„Titulas man nebuvo tiek svarbus. Dalyvauti buvo labai smagu“, – sakė naujoji Lietuvos ledi.
Pirmąja viceledi išrinkta Lietuvos sporto universiteto studentė Ieva Juozelėnaitė. Jai teko ir fotogeniškiausios titulas. Antrosios viceledi apdovanojimą namo parsineš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atstovė Monika Daubaraitė.
Konkurso dalyvės, kurias delegavo aukštųjų mokyklų atstovybės arba konkurso anketas jos užpildė pačios, Kauno sporto halėje specialiai renginiui įrengtoje scenoje publikai rodė tai, ką parengė namuose.
Merginos iš anksto žinojo, kad šiųmečių rinkimų tema – „Superherojės“. „Ledi“ organizatoriai pasirūpino, kad dalyvės ištrauktų burtus ir taip žinotų, kokia žinoma superheroje – supermene, moterimi-gyvate, kate, betmene – turės virsti per kelias minutes truksiantį pasirodymą.
Tik vienintelė iš dalyvių savąjį personažą perteikė viena, nepasikvietusi pagalbininkų. Moterį-gyvatę įkūnijo Kauno technologijos universiteto (KTU) pirmakursė Roberta Zinčenkaitė. Visos kitos dalyvės scenoje suvaidino trumpus etiudus, kuriuose kartu pasirodydavo du ar šeši bendramoksliai, draugai. Dažniausiai merginos „kovodavo“ su blogiu, gelbėdavo pasaulį, užpultas damas, močiutes bei kitus skriaudžiamuosius.
Lietuvos karo akademijos antrakursė Kristina Putnaitė tapo vienintele, išdrįsusią kreiptis pagalbos į susirinkusiuosius. Sportiška studentė pademonstravo, kaip apsiginti nuo užpuoliko. Net su trimis nedorėliais nesunkiai susitvarkė ir kita dalyvė – kimono vilkėjusi KTU studentė Gerda Barauskaitė. Baigusi doroti nenaudėlius superherojė virto elegantiška dama, sušokusia meilės šokį su išrinktuoju.
Vestuvių maršo ištrauką savo vaidinime panaudojo Marija Lapčiuk, o dainuojančia didvyre virto Giedrė Narkutė. Trumpų vaidinimų metu, kuriuos parengė namuose, studentės stengėsi parodyti visus savo talentus – dainavo, šoko, darė gimnastikos pratimus, rodė sportinį pasirengimą, vaidino.
Po pirmojo turo komisija, kurios gretose buvo aktorė Hana Šumilaitė, dainininkas Viktoras Diawara, šokėjas Arturas Bajor, „Lietuvos Ledi 2012“ konkurso nugalėtoja Joana Budrevičiūtė ir vienai dienai Kauno mere tapusi studentė Vaida Gedvišaitė, išrinko septynias merginas, vertas toliau varžytis konkurse.
Didžioji dalis studenčių, pristatydamos savo talentus, dainavo pasirinktus kūrinius. Originalus buvo Giedrės Dzindzelėtaitės šou, kuriame ji suvaidino sunkiai plušančią statybininkę, per pertraukėlę su bendradarbėmis imančią nevaržomai šėlti, o vėliau vėl besigriebiančią darbo.
Į trečiąjį etapą pateko tik trys merginos – I.Juozelėnaitė, M.Daubaraitė ir G.Dzindzelėtaitė. Beje, 21-erių Giedrė buvo vyriausia konkurso dalyvė. Komisija visuose trijuose etapuose jai skyrė didžiausią balų skaičių. Studentė iš konkurenčių išsiskyrė išradingumu bei kūrybingumu.
Intriguočiausia užduotis buvo paskutinioji, kurios metu studentės turėjo scenoje pasirodyti nei nuogos, nei apsirengusios. Šokiui I.Juozelėnaitė pasirinko gėlių žiedais puoštą triko. Juo vilkėdama ji šoko. Auksinės spalvos triko vilkėjo bei šoko ir trečiuoju numeriu pažymėta dalyvė M.Daubaraitė.
G.Dzindzelėtaitė užduotį „nei nuoga, nei apsirengusi“ vykdė pasipuošusi naktiniais marškinėliais. Mergina publikai pasirodė tarsi pakirdusi iš gilaus miego ir besirąžydama į sceną atgabentoje lovoje.
Konkursą vedė „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. „Lietuvos Ledi 2013“ rinkimuose, rengiamuose nuo 2003 metų, šįmet nedalyvavo kolegijų studentės.















