2025-11-20 16:06

Simona Starkutė 40-metį sutiko ne Lietuvoje – paviešino laišką: „Kartais tiesiog reikia būti tinkamoje vietoje“

Lapkričio 20-ąją jubiliejų mini buvęs modelis, nuomonės formuotoja Simona Starkutė – šiemet jai sukako 40-imt. Simona atvirauja – gimimo dienos proga ji sau turi svarbų palinkėjimą.
Simona Starkutė
Simona Starkutė / Dariaus Kučio ir asmeninio archyvo nuotr.

Jubiliejų Simona pasitiko Šiaurės Kipre, o socialiniuose tinkluose jubiliejaus proga buvęs modelis pasidalino įrašu, kuriame sau siuntė palinkėjimą. Juo pasidalino ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Su gimtadieniu mane!

Kartais tiesiog reikia būti tinkamoje vietoje su tinkamais žmonėmis, ir viskas susiklostys. Mano „tinkama“ vieta yra čia, @mykonoshomescy, šiaurės Kipre, o „tinkami“ žmonės yra tie, kurie įžengia į mano gyvenimą norėdami duoti, o ne imti.

Savo 40-ojo gimtadienio proga linkiu sau sutikti daugiau žmonių, kurie yra malonūs, draugiški, nesavanaudžiai ir be pavydo.

P.S. Kad būtų aišku, aš vis dar negeriu ir neketinu gerti, bet būkime sąžiningi – šampanas šampano taurėje visada atrodo gerai“, – brūkštelėjo S.Starkutė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą