2025-06-30 19:58

Skandalas dėl Gintauto Palucko įaudrino žinomus lietuvius: „Pažiūrėkit, kokį grybą išsirinkome!“

Sekmadienį į viešumą iškilo skandalais apipinti faktai apie Lietuvos premjerą Gintautą Palucką, kurie kaip reikiant įaudrino šalies gyventojus. Šie nevengė diskusijų internete, o į jas įsiliejo ne tik politologai, bet ir žinomi šalies žmonės.
Gintautas Paluckas, Martynas Tyla, Algis Kriščiūnas, Marius Pereščius
Gintautas Paluckas, Martynas Tyla, Algis Kriščiūnas, Marius Pereščius / Roberto Riabovo, Justinos Apulskės, Mazda ir asmeninio archyvo nuotr.

Savaitgalį audros dėl G.Palucko įsiplieskė po to, kai „Sienos“ atliktas žurnalistinis tyrimas, bendradarbiaujant su Andriumi Tapinu, atskleidė informaciją apie anksčiau premjerui priklausiusią įmonę „Sagerta“ ir šiai suteiktas įtartinas paskolas.

Socialinėje erdvėje kaip mat kilo įvairios diskusijos, o jose dalyvavo ir žinomi šalies žmonės, kurie neslėpė nuostabos.

Šia tema pasisakė ir muzikos prodiuseris Martynas Tyla.

„Aš irgi žmogus ir kantrybė gali nutrukti: gal, visgi, būtų galima vieną kartą normaliai susirinkti prie Seimo ir aiškiai pasakyti.....ir pareikalauti ilgalaikiu „atostogų“, – rašė jis.

Aš irgi žmogus :) ir kantrybė gali nutrukti : Gal visgi būtų galima vieną kartą normaliai susirinkti prie Seimo ir aiškiai pasakyti.....ir pareikalauti ilgalaikiu "atostogų" 👹

Posted by Martynas Tyla on Monday, June 30, 2025

Pasitiklinimo neslėpė ir menininkas Algis Kriščiūnas, kuris su savo auditorija persidalijo A.Tapino įrašu.

„Pažiūrėkit, kokį grybą išsirinkome!“ – tyrimo medžiagą peržiūrėti skatino A.Kriščiūnas.

Pažiūrėkit, kokį grybą išsirinkome!

Posted by Algis Krisciunas on Sunday, June 29, 2025

Situacija suglumino ir komunikacijos ekspertą, laidų vedėją Saugirdą Vaitulionį.

„Na, jei po šito Paluckas neatsistatydins, tai aš nebežinau, kur dar toliau krist galima ir į kokį dar dugną reikėtų tvotis. Wow šiaip. WOW“, – brūkštelėjo jis.

Na, jei po šito Paluckas neatsistatydins, tai aš nebežinau, kur dar toliau krist galima ir į kokį dar dugną reikėtų tvotis. Wow šiaip. WOW.

Posted by Saugirdas Vaitulionis on Sunday, June 29, 2025

O štai kibernetinio saugumo ekspertas Marius Pereščius į kilusį skandalą reagavo sarkastiškai ir internete iškėlė G.Paluckui vieną vienintelį klausimą.

„Kaip sekasi premjere?“ – rašė jis.

Kaip sekasi premjere?

Posted by Marius Pareščius on Sunday, June 29, 2025

Primename, kad sekmadienį tyrimų centras „Siena“ ir „Laisvės TV“ paviešino antrą žurnalistinio tyrimo apie Lietuvos premjerą G.Palucko verslus dalį. Joje nagrinėjama jo iki 2018-ųjų valdytos įmonės „Sagerta“ veikla. Pilną tyrimo medžiagą galite skaityti čia.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą