Apie šią M.Vitulskis prabilo pokalbių formato laidoje „Komandiruotė“, kalbėdamasis su laidos vedėjais Mantu Bartuševičiumi, Mantu Grimaliu ir Airidu Jankumi.
Garsus vyras atskleidė, kad viskas įvyko tuomet, kai jis dar lankė darželį.
„Aš turėjau komą, kai man buvo 5 metai. Man jau buvo įkapės nupirktos. Sakė, kad nėra šansų“, – laidoje „Komandiruotė“ pasakojo dainininkas.
Prisimindamas tragiškai galėjusį baigtis įvykį, M.Vitulskis užsiminė ir apie tuometinę darželio darbuotojų nepriežiūrą, kuri, galimai, ir privedė prie šios nelaimės.
„Man buvo saulės smūgis. Darželyje tuo metu nelabai prižiūrėjo tos auklytės. Savo darbus dirbo, gal šampaniuką triūbindavo. Labai gerai iki dabar atsimenu tą kvapą kambariukų“, – juokėsi jis.
Grįžus namo vaiko būklė tapo kritinė, tačiau laiku sureagavo Merūno mama.
„Grįžau namo, temperatūra – 40 laipsnių. Mano mama medikė, tai ji žino – iš karto pirmas toks dalykas, kad, atsigulus ant nugaros, vaikui reikia lenkti kojas į pilvo sritį. Jeigu riečiasi staigiai galva, reiškiasi, yra uždegimas nugaros smegenyse“, – prisiminimais dalijosi vyras.
Po šios greitos diagnozės sekė skubus ir sunkus gydymas ligoninėje, tačiau atlikėjui pavyko išsikapstyti ir įveikti ligą.
„Tas pasitvirtino, viskas įvyko labai greitai. Turėjau dvylika punkcijų, bet kažkaip tai išgyvenau“, – kalbėjo jis.


