Kaip rašo „Kauno diena“, moteris pergalę grožio konkurse prisimena tik kaip gražų nuotykį. Ji mano, jog daugiau gyvenime pasiekia negražūs žmonės.
Moteris nesureikšmina pergalės grožio konkurse. „Gražuolės antspaudas man niekada netiko. Grožis šiame gyvenime nėra pats svarbiausias dalykas, nors gražiems žmonėms atleidžiama daugiau, – šypsosi Taira. Anot jos, svarbu vertybės, pasirinktas gyvenimo kelias. „Beje, negražūs žmonės padaro daugiau globalių darbų“.
Po konkurso ji apsisprendusi save realizuoti ne modelių pasaulyje Taira labiau gerbia merginas, kurios turi idėjų ir gyvenime siekia kažko rimtesnio.
Kokie reikšmingiausi jos gyvenimo įvykiai? Vaiko gimimas, įstojimas į doktorantūrą, parodų rengimas: „Man keista, kai teiraujasi apie grožio konkursą. Aš daugiau pasiekiau gyvenime nei tai, kad buvau jauna ir viešai įvardyta gražia.“