Grupės nariai džiaugiasi, kad po pertraukos gali pristatyti naują autorinį kūrinį.
„Daina „Meluok, meluok“ yra pirmas mūsų bendras autorinis darbas po to, kai į grupę sugrįžo Dainius. Dainiui grįžus, gerbėjų prašymu, atgaivinome senas dainas „Mano lova“ ir „Romeo ir Džiuljeta“, o dabar atėjo metas mūsų gerbėjams dovanoti ir naują kūrybą, kurios šiemet tikrai netrūks. Toks buvo mūsų pažadas Naujiesiems metams – kuo daugiau naujų, stiprių ir kokybiškų dainų“, – pasakoja „Pikaso“ narys Haroldas.
Pasak grupės narių, kūrinys „Meluok, meluok“ nagrinėja vidinius išgyvenimus ir savirefleksijos temą. Daina primena, jog verta pažvelgti į save ir lyg žvelgiant į veidrodį atskleisti jausmus ir mintis, apie kuriuos, kartais, bijome sau pripažinti.
„Tai yra lyg pokalbis su savimi, noras surasti atsakymus į svarbiausius klausimus. Dažnai svarbiausia yra nemeluoti sau. Tada ir mus supantis pasaulis tampa sąžiningesnis bei teisingesnis“, – mintimis apie naują muzikinį darbą dalijasi grupės narys Rokas.
„Pikaso“ šiais metais žada ne tik naujų dainų premjerų, bet ir kelis įsimintinus susitikimus su gerbėjais. Pirmieji - jau visai netrukus. Valentino dieną grupė kviečia visus į koncertus Kaune ir Alytuje, kurių metu skambės geriausios „Pikaso“ dainos.
Nauja „Pikaso“ daina „Meluok, meluok“:

