2026-07-03 08:33

Po griuvėsiais užgeso grožio karalienės ir jos mylimojo gyvybės: paskutinė įsimylėjėlių akimirka gniaužia kvapą

Buvusi grožio konkursų nugalėtoja Floridoje tapo vieno iš praėjusią savaitę Venesuelą sukrėtusių žemės drebėjimų auka. Pirmadienį merginos šeima patvirtino baisią žinią – jos kūnas buvo aptiktas po pastato griuvėsiais, kur ji gulėjo prisiglaudusi prie savo vaikino.
Skarlent Rodríguez su vaikinu, Venesuela (asociatyvi nuotrauka)
Skarlent Rodríguez su vaikinu, Venesuela (asociatyvi nuotrauka) / Socialinių tinklų ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.

Leidinio „HOLA!“ duomenimis, 23-ejų Skarlent Rodríguez kartu su mylimuoju José Castro dingo po birželio 24-ąją įvykusio drebėjimo, kai sugriuvo jų gyvenamasis namas Katia La Mar rajone, La Gvairos valstijoje. Pora buvo ieškoma kelias dienas.

Ilgos gelbėtojų pastangos baigėsi pirmadienį, kai po nuolaužomis jiedu buvo rasti kartu. Apie tai bendrame „GoFundMe“ fonde, skirtame paremti artimuosius, pranešė abiejų jaunuolių šeimos.

„Su giliu liūdesiu pranešame, kad jie abu rasti žuvę... vienas greta kito, kartu buvę iki paskutinio atodūsio“, – rašoma jautrioje artimųjų žinutėje. Šeimos neslėpė, kad žodžiais neįmanoma nusakyti jų patiriamo skausmo. Situacija tapo dar tragiškesnė paaiškėjus, kad per šią stichiją Venesueloje J.Castro neteko ir tėčio, močiutės, dėdės bei tetos.

Socialinių tinklų nuotr./Skarlent Rodríguez su vaikinu
Socialinių tinklų nuotr./Skarlent Rodríguez su vaikinu

Pati S.Rodríguez buvo kilusi iš Venesuelos, tačiau išgarsėjo pernai Floridoje, kai iškovojo „Miss Grand Orlando“ titulą. Nors aukščiausios „Miss Grand Florida“ karūnos ji nepasipuošė, 23-ejų mergina grožio industrijoje užsitarnavo pagarbą dėl savo profesionalumo ir atsidavimo modelio karjerai.

Socialiniuose tinkluose „Miss Grand Florida“ atstovai atidavė pagarbą tragiškai žuvusiai merginai. Jie pabrėžė jos išskirtinę aurą: „Jos spinduliuojanti šypsena, širdies šiluma ir begalinis optimizmas palikdavo įspūdį kiekvienam, tiek ant scenos, tiek už jos ribų.“

Organizacija pridūrė: „Mes ją prisiminsime ne tik už išorinį grožį ir nuveiktus darbus, bet už tą orumą ir šviesą, kuria ji dalijosi su aplinkiniais. S.Rodríguez palikimas išliks visų mūsų – jos kolegių, komisijos narių, vadovų ir visos organizacijos šeimos – prisiminimuose.“

Primename, kad po Venesuelą sukrėtusių dviejų galingų žemės drebėjimų, šalyje buvo nusineštos daugiau nei 2,29 tūkst. gyvybės.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą