Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 10d. 16:00

Nuogaliai nebuvo valgūs: uždaromas Paryžiuje veikęs restoranas nudistams

Restoranas „O'naturel“ Paryžiuje
Vida Press nuotr. / Restoranas „O'naturel“ Paryžiuje

Kaip liudija neseni pavyzdžiai, Lietuvoje restoranų versle neišsilaiko scenos žvaigždės ir žvaigždutės, o Paryžiuje duris užveria ekstravagantiškas restoranas, kuriame laukti svečiai nuogaliai. Kaip teigia šios vietos savininkai, vos metus veikusiam restoranui paprasčiausiai pritrūko klientų.

Kaip paskelbė restorano „O'naturel“ Paryžiuje bendraturčiai, jų puoselėta išskirtinė vieta užvers duris vasario viduryje, praėjus vos 15-ai mėnesių nuo starto. O tas startas išties buvo skambus – apie restoraną, kur svečiai vaišinasi nevilkėdami jokio drabužėlio, skelbta ir Prancūzijos, ir tarptautinėje žiniasklaidoje.

Vida Press nuotr./Restoranas „O'naturel“ Paryžiuje
Vida Press nuotr./Restoranas „O'naturel“ Paryžiuje

Pirmajame tokio tipo restorane Paryžiuje trijų patiekalų meniu atsiėjo 50 Eur, taigi, pagal kainų lygį ši vieta buvo dar gana kukli. Į restoraną atvykę svečiai buvo prašomi visiškai nusirengti ir palikti savo drabužius bei apavą drabužinėje, tiesa, nuo smalsių žvilgsnių iš gatvės juos saugojo aklinai uždengti langai.

Įdomu, jog restorano savininkai patys net nėra nudistai, tačiau jiems šovė mintis, jog liberalių pažiūrų, drąsūs ir žaismingi prancūzai mielai ragaus patiekalų ir gėrimų nusimetę varžančius rūbus ir atsipalaidavę. Praėjus keliolikai mėnesių paaiškėjo skaudi tiesa – norėjusių tą daryti nebuvo pakankamai, kad restoranas sėkmingai išsilaikytų.

Galima tik spėti, jog nudistai verčiau vakarieniauja privačiuose rateliuose, kur gali labiau atsipalaiduoti ir nebūti vertinami kitų smalsių akių, kas, kad ir kitų nuogalių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie MAISTO rubriką