Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 25d. 18:00

Eglė Šimkevičiūtė-Kulvelis: ​​​​​​​​​​​​​​Hoi Anas: ten, kur kairio bato dydis yra toks pats kaip dešinio (XI dalis)

Kelionė po Vietnamą
Asmeninio albumo nuotr. / Kelionė po Vietnamą

Kiek vietnamiečių gali tilpti ant vieno motorolerio? Kodėl tajai šypsosi net tada, kai pyksta? Kur Vietname gražiausi saulėtekiai? Kaip patogiai numigti darbo vietoje? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus galima rasti Eglės Šimkevičiūtės-Kulvelis knygoje „Tigras tai ne katinas“ (išleido BALTO leidybos namai). 15min ir BALTO leidybos namai siūlo skaitytojams susipažinti su autorės įspūdžiais gyvenant Azijoje – kas savaitę publikuojama po skyrių iš šios knygos.

Iš batsiuvio abi su Viktorija išėjome išsišiepusios: abi užsisakėme odinius sandalus su raišteliais, juos pasiuvo, kol gėrėme ca phe suo da, abi gavome kairį ir dešinį batus, o ne du kairiuosius, kaip dažnai pasitaiko painiavų pilname Vietname. Mūsų džiaugsmui, kairio bato dydis buvo toks pats kaip dešinio.

Batsiuviai Hoi Ane tikrai išmano, ką daro.

Čia pat priešais batsiuvį atlikome greitą savo senųjų šlepečių per pirštą deginimo ceremoniją – išmetėme jas į šiukšlinę – ir sėdome ant išsinuomotų dviračių toliau tyrinėti apylinkių. Turbūt ne pats geriausias sumanymas su naujais batais važiuoti palei upę. Sunerimti turėjome jau tada, kai pamatėme vietinių namų palubėse sukabintus ir nuo potvynio saugomus motorolerius ir dviračius. Apsigręžti turėjome tada, kai pravažiavome vietinį, vos bėgančia pro žarnelę vandens srove plaunantį potvynio likutį – purvą nuo namo sienų. Bet mes ne apsigręžėme, o savo naujais batais mynėme dviračio pedalus.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:38
00:18
29:38

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"