Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 30d. 18:00

Eglė Šimkevičiūtė-Kulvelis: ​​​​​​​Khun Eglės ir Khun Aurimo medaus metai (XVI dalis)

Gyvenimas Tailande
Asmeninio albumo nuotr. / Gyvenimas Tailande

Kiek vietnamiečių gali tilpti ant vieno motorolerio? Kodėl tajai šypsosi net tada, kai pyksta? Kur Vietname gražiausi saulėtekiai? Kaip patogiai numigti darbo vietoje? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus galima rasti Eglės Šimkevičiūtės-Kulvelis knygoje „Tigras tai ne katinas“ (išleido BALTO leidybos namai). 15min ir BALTO leidybos namai siūlo skaitytojams susipažinti su autorės įspūdžiais gyvenant Azijoje – kas savaitę publikuojama po skyrių iš šios knygos.

Skruzdėlytės bėgioja po visą kūną, kai lėktuvas pradeda leistis naujoje šalyje. Žvelgi iš viršaus į nepažįstamą miestą ir supranti, kad nuo dabar tai bus nauji tavo namai. Nerimas ir nekantrumas. Nežinia ir turistinė knyga rankose. Baimė ir šypsena iki ausų. Viskas truputį nerealu ir truputį nerimta. Kažkoks netikras, išgalvotas gyvenimas. Lyg koks pokštas, kurį pats iškrėtei, o dabar truputį jautiesi kaltas, lyg nebūtum to nusipelnęs, lyg būtum kažką apgavęs…

Į Bankoką atsikraustėme 2012 metų liepą, atšokę vestuves. Aurimas atvyko anksčiau ir mėnesį praleido užmiestyje – industriniame Čon Burio mieste, valanda kelio nuo Bankoko. Čia buvo jo kompanijos megagamykla.

„Čia tikras Vietnamas“, – pirmaisiais įspūdžiais apie Tailandą pasidalijo mano vyras.

Iš tiesų, tokios industrinės zonos panašios visoje Azijoje. Didžiuliai paprasto dizaino, dažniausiai aliumininio karkaso pastatai, kuriuose gaminama viskas, ką tik galima arba ko negalima įsivaizduoti: nuo batų raištelių iki „Nike“ sportbačių, nuo dantų krapštukų iki „Colgate“ dantų pastos viso pasaulio rinkai.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"