Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 17d. 19:05

Eglė Šimkevičiūtė-Kulvelis: Tajų Tailandas (XXIII dalis)

Kelionė po Tailandą
Asmeninio albumo nuotr. / Kelionė po Tailandą

Kiek vietnamiečių gali tilpti ant vieno motorolerio? Kodėl tajai šypsosi net tada, kai pyksta? Kur Vietname gražiausi saulėtekiai? Kaip patogiai numigti darbo vietoje? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus galima rasti Eglės Šimkevičiūtės-Kulvelis knygoje „Tigras tai ne katinas“ (išleido BALTO leidybos namai). 15min ir BALTO leidybos namai siūlo skaitytojams susipažinti su autorės įspūdžiais gyvenant Azijoje – kas savaitę publikuojama po skyrių iš šios knygos.

Budizmas: kiekvieno vyro svajonė ir būdas užsidirbti karmos taškų

Tailandas yra budistinė šalis. Budizmo pėdsakų galima rasti visur: dideliuose miestuose, atokiuose kaimuose, giliai miške, svetainėje ant sekcijos. Religija daro įtaką visiems socialiniams sluoksniams ir yra tajų kasdienybės dalis. Bet kas, norintis suprasti Tailandą, pirmiausia turi suprasti, ką ši religija reiškia vietiniams Tailando žmonėms. „Važiuoti į Tailandą nesuprantant budizmo – tai tas pats, kas važiuoti į Vatikaną negerbiant katalikybės arba į Saudo Arabiją manant, kad Mahometas buvo tik boksininkas (Muhammadas Ali – legendinis boksininkas, Muhammadas – islamo pradininkas, pranašas. – Autorės pastaba)“, – kartą sakė save budiste laikanti mano draugė vokietė Elein.

„Kaip gerai, kad turiu tokių protingų draugių kaip Elein. Ji supažindins mane su budizmu“, – sakiau sau aš, nes save laikau katalike.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

02:26
08:17
27:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"