Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 25d. 18:58

M.Jonušo mados namų tamsuma (I): po publikacijos – pasiūlymas išgirsti „pabėgusiosios“ istoriją

Mindaugas Jonušas ir jo modelių namuose dirbusi mergina
Juliaus Kalinsko, asmeninio albumo nuotr. / Mindaugas Jonušas ir jo modelių namuose dirbusi mergina

Kuo toliau į mišką, tuo šį kartą klampiau ir neaiškiau – taip lakoniškai būtų galima iliustruoti istoriją, kuri staigiai užsisuko po 15min publikuoto straipsnio apie Mindaugo Jonušo modelių namuose dirbančią nepilnametę. Jau kitą dieną į oficialų portalo feisbuko puslapį įkrito vyro laiškas, raginantis išgirsti dar vieną istoriją. Naktiniai skambučiai, grasinimai teismais, šantažas. Tai per savaitę nuo tyrimo eigos nuskamba jau iš trijų jaunų merginų lūpų.

15min jau anksčiau rašė, kad Mindaugas Jonušas, geriau žinomas Minedo pravarde, pats pasiskelbė pradėjęs modelių agentūros veiklą, džiaugėsi ir nuotraukomis, spausdintomis pasauliniuose mados žurnaluose, išskirtiniais viršeliais. O juose atsidurdavo naujai atrasti veidai, merginos, kelios iš jų nepilnametės, dažniausiai gyvenančios mažesniuose šalies miestuose.

Pasidomėti šia M.Jonušo mados namų veikla siekta be jokių intencijų, nors nuostabą iš karto kėlė itin abejotinai atrodantys tarptautiniais įvardijami žurnalai, kuriuose esą spausdinamos Mindaugo mados namuose dirbančių merginų nuotraukos. Reikia pabrėžti, kad taip pranešimuose spaudai akcentuotus žurnalus galima rasti kaip atskirus profilius socialiniame tinkle feisbuke, kur vieną iš jų – „Pretty faces model magazine“ – seka beveik du tūkstančiai žmonių, kitą – „Brand Model Magazine“ – jau išties gerokai daugiau – kone 40 tūkstančių.

Vos 1,9 tūkst. sekėjų turintis puslapis „Pretty faces model magazine“ čia publikuoja nemažai oficialius mados viršelius primenančių jaunų merginų nuotraukų, tačiau glumina ir faktas, jog prie kone visų čia atsirandančių jaunų merginų kadrų taip pat komentaruose yra paminimas vardas ir amžius. Tiesa, šie žurnalai turi internetinius puslapius. Juos atsidarius galima pamatyti jų numerius ir nusipirkti.

Printscreen nuotr./„Pretty faces model magazine“ žurnalo internetinis puslapis
Printscreen nuotr./„Pretty faces model magazine“ žurnalo internetinis puslapis
Printscreen nuotr./„Brand model magazine“ žurnalo internetinis puslapis
Printscreen nuotr./„Brand model magazine“ žurnalo internetinis puslapis

Įėjus į oficialų „Pretty faces model magazine“ puslapį ekrane pasirodo registruotis liepianti lentelė. Vis dėlto naujai prisiregistruoti prie elektroninės žurnalo versijos, sukurti naują paskyrą yra sudėtinga.

Printscreen nuotr./„Pretty faces model magazine“ registracijos lentelė
Printscreen nuotr./„Pretty faces model magazine“ registracijos lentelė

Po šio straipsnio į 15min redakciją kitą dieną kreipėsi minėtas žmogus, kurio vardas ir pavardė redakcijai yra žinomi, ir pasiūlė papasakoti su Mindaugu prieš kelis mėnesius dirbusios sužadėtinės, 20-metės Monikos, istoriją. Šiuo metu ji yra nutraukusi sutartį, tačiau vardas ir pavardė, paprašius merginos, nebus atskleisti. Kaip ir kitų istorijos dalyvių.

Asmeninės išlaidos už keliones į fotosesijas, makiažą, skambučiai naktimis, neaiškios sutartys, o bandymas nutraukti kontaktus buvo palydimas grasinimais – tai atlaikė 20-metė mergina, dar vasarą dirbusi šiuose žinomo vyro modelių namuose.

M.Jonušas tvirtina, kad merginos teiginiai tėra nuoskaudos dėl nutrauktų santykių. Visų pirma, kaip 15min teigė M.Jonušas, tokia informacija lengva manipuliuoti, mat viešumoje yra suformuluotas neigiamas jo asmens atspalvis. Būtent todėl vos atsidarę „Mindaugo Jonušo mados namai“ turėjo keisti pavadinimą į „MJ mados namai“.

Toliau pateikiame interviu su M.Jonušo mados namuose dirbusia Monika.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"