Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kaip kalbėtis, bet nekonfliktuoti su tais, kurie tiki sąmokslo teorijomis

Gegužės 4 dieną internete buvo paviešintas sklandžiai sumontuotas 26 minučių trukmės vaizdo įrašas, kuriame buvo teigiama, kad koronavirusas iš tikrųjų yra sukurtas laboratorijoje ir paskleistas siekiant sukelti paniką, kad vėliau būtų galima pasipelnyti iš vakcinos platinimo.
Debatai
Debatai / 123RF.com nuotr.

Nei vienas iš šių teiginių nėra tiesa, o „Plandemic“ tvirtinimai buvo detaliai paneigti ir atmesti. Nepaisant to, filmas sulaukė didžiulio dėmesio ir feisbuke surinko 2,5 milijono „patiktukų“. Netrukus paplito dar viena sąmokslo teorija: kad Billas Gatesas turi planą kontroliuoti skiepijimo kampanijas, kurių metu žmonėms būtų implantuotos mikroschemos, suaktyvinamos 5G technologijų pagalba ir tai leistų vykdyti visuotinį žmonijos stebėjimą. Vėlgi akivaizdu, kad tai netiesa.

Tačiau „Pew“ tyrimų centro atlikta apklausa parodė, kad 32% respondentų manė, jog šios sąmokslo teorijos tikriausiai ar tikrai yra tiesa. Gali būti, kad taip manančių yra ir jūsų artimiausioje aplinkoje – tarp šeimos narių, kolegų ar kaimynų.

Taigi – kaip kalbėtis su žmogumi, kuris tiki sąmokslo teorija?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius