Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 10d. 10:19

JAV Teisingumo departamento tyrimas – bloga naujiena „Google“. Ar tai paveiks ir vartotojus?

„Google“
Mitchell Luo nuotr./ Unsplash nuotr. / „Google“

Numatoma, kad JAV Teisingumo departamentas kompanijai „Google“ pateiks didžiausią antimonopolinių teisių ieškinį nuo „Microsoft“ atvejo laikų. Poveikį gali pajusti ir vartotojai – šis procesas gali paveikti informacijos paiešką, reklamą ir „Google Maps“ funkcijas.

Ne paslaptis, kad JAV Teisingumo departamentas jau daugiau nei metus tiria „Google“. „Google“ tai net patvirtino kiek anksčiau šiais metais savo pareiškime „The Wall Street Journal“. Neseniai paaiškėjo, kad byla greičiausiai bus iškelta anksčiau nei manyta. Tiksliau, kaip praneša „The New York Times“, tai gali įvykti per ateinančias kelias savaites, nepaisant kai kurių byloje dalyvaujančių susijusių tyrėjų prieštaravimų.

Kol kas atidėkime politiką į šalį, nors ir manoma, kad bylą skubama iškelti prieš rinkimus. Mintis, kad vyriausybei naudinga uždėti apynasrį didelėms technologijų įmonėms, ypač darančioms tokį didelį poveikį mūsų kasdieniam gyvenimui, skamba viliojamai, tiesa? Žinoma, tam tikru mastu tai tiesa, tačiau realybė tokia, kad vyriausybė ir ypač teismai paprastai nėra tinkamai pasirengę susitvarkyti su sudėtingais daugumos technologijų kompanijų verslo modeliais. Pavyzdžių nereikia toli ieškoti – prisiminkime 1998 metų vyriausybės bylą prieš „Microsoft“.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

05:04
01:14:26
01:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"