Kai prabyla tritaškiai, nutyla kitos melodijos: kaip turkai pranoko „Žalgirio“ rekordus?

19 tritaškių ir 91 surinkto taško neužtenka, kad įveiktum geriausią šiuo metu Eurolygos komandą. Tuo Kauno „Žalgiris“ įsitikino Stambule, leisdamas „Anadolu Efes“ žvaigždynui įsirašyti devintą pergalę iš eilės. Įstabus krepšinio vakaras, kuriame abi komandos žvangino skirtingais ginklais.

„Žalgiris“ puikiai startavo – pirmųjų 3,5 min. atkarpą laimėjo 8:0. Dar jokiai komandai šį sezoną nebuvo pavykę „Anadolu Efes“ be taškų rungtynių starte išlaikyti taip ilgai. Apskritai tai buvo tik šeštas kartą šį sezoną (beje – trečias iš eilės), kai „Anadolu Efes“ nesugebėjo pelnyti taškų per pirmąją rungtynių minutę.

W

Bet „Anadolu Efes“ neturėjo didesnių problemų užpulti antroje mačo pusėje – po pertraukos surinko 56 taškus, ir tai blogiausias „Žalgirio“ gynybos rodiklis šį sezoną. Net ir įskaitant pratęsimus CSKA ir „Zenit“ ekipos po pertraukos į „Žalgirio“ krepšį buvo įmetusios mažiau (atitinkamai 53 ir 54).

Kaip mėgsta sakyti Šarūnas Jasikevičius, tokiose taškų lenktynėse „Žalgiriui“ sunku tikėtis pergalės. Ypač žaidžiant su geriausia Eurolygos komanda. Net ir pataikant tritaškius taip, kaip tą vakarą pataikė „Žalgiris“.